ציפורן חודרנית - להיפטר מתופעה לא נעימה

מלאו טופס זה לטיפול בכפות הרגליים אצל המומחים הטובים ביותר

ציפורן חודרנית

הפתרון לבעיית ציפורן חודרנית. איך למנוע ציפורן חודרנית ציפורן חודרנית שעלולה להוות סכנה ולגרום לזיהום? מחפשים מומחה לטיפול בציפורן חודרנית – מלאו פרטים בטופס והגיעו למומחה.

ציפורן חודרנית, לדברי הפודיאטר דורי רפאל, היא תופעה של גדילת ציפורן אל תוך הבשר, שבעקבותיה היווצרות של זיהום דלקתי מקומי, המלווה בכאבים עזים.  בין הסיבות לתופעה: גזירה לא נכונה של הציפורן, נעליים  הדוקות מדי, פטרייה, מכה ועוד.

סכנה נוספת, הכרוכה בחוסר טיפול ממושך בציפורן חודרנית, היא התפשטות הזיהום והיווצרות נמק. מניסיון עשיר של מאות טיפולים בציפורן חודרנית, בעיקר אצל ספורטאים ובני גיל הזהב, מעיד דורי רפאל, כי ניתן להקל על הכאב במקרה אקוטי של ציפורן חודרנית כמעט באופן מיידי, ולאחר מכן הנחייתה של הציפורן לגדילה נכונה יותר, תוך מספר טיפולים מועט.

טיפול בציפורן חודרנית צריך להיעשות בידיים מנוסות בלבד, ובסביבה סטרילית לחלוטין, שכן די לכאב שהתופעה מייצרת, מבלי להיגרר לסיבוכים וזיהומים מיותרים, שלעיתים מתפתחים במכוני היופי והטיפוח הפזורים תחת כל רמזור רענן.

פודיאטרים
ד"ר גלית מטצקי

ד"ר גלית מטצקי

ד"ר גלית מטצקי מציעה תוכנית מיוחדת להשתלות שיניים השתלות שיניים מציעות חופש אמיתי ואפשרות לחייך ללא היסוס, לאכול בנוחות ואף לטפח את הקשרים חברתיים הקיימים

קרא עוד »
האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית מעניק תעודות הוקרה

ד"ר מאיר כהן, יו"ר האיגוד לכירורגיה פלסטית וד"ר אריאל טיסונה, סגן מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בשיבא ויו"ר הכנס השנתי ה – 45 העניקו תעודות הוקרה

קרא עוד »
ד"ר רון עזריה

ד"ר רון עזריה – ניתוח אף

ד"ר רון עזריה – ניתוח אף מלאו טופס זה אם מידה בנוגע לטיפולי פדיקור מניקור רלוונטי עבורכם תחום ניתוחי האף נחשב לאחד התחומים הפופולריים והנפוצים

קרא עוד »

סובלים מבעיה קוסמטית/אסתטית או רפואית? ספרו לנו ונעזור לכם!

רופאים, מטפלים, קוסמטיקאיות ובעלי מכונים לאסתטיקה ויופי – פנו אלינו כדי לקבל יותר פניות ויותר לידים וכך תגדילו את החשיפה ואת מעגל הלקוחות!

סגירת תפריט