ליפוליזיס - המסת שומן עודף והצרת היקפים

מלאו טופס זה לפתרון בעיית השומנים העודפים באזורים שונים בגוף

ליפוליזיס

השומן באזורים השונים בגוף מטריד אתכם? מחפשים מידע על ליפוליזיס – המסת שומן באמצעות פתרון מהיר ויעיל להצרת היקפים בזמן קצר וללא ניתוח? מלאו פרטים לקבלת כל המידע על טיפול ליפוליזיס להמסת שומן.

ליפוליזיס – זריקות להמסת שומן – ד"ר דוד מור יוסף

מאת: ד"ר דוד מור יוסף 

אחת הבעיות ה"חמות" כיום בתחום הרפואה האסתטית, היא בעיית השומנים העודפים. קיימות שיטות רבות ומגוונות העושות שימוש במכשירים ובטכניקות שונות והנטייה להימנע במידת האפשר מסכין המנתחים הולכת וגוברת.

המסת שומן עודף (הצרת היקפים) או בשמה הבינלאומיLipolysis, הינה אחת משיטות הטיפול החדשניות ביותר בעולם האסתטיקה.

בעזרת שיטה זו, ניתן להיפטר מעודפי שומן עקשניים ובלתי רצויים באזורים שונים בגוף אשר אינם מושפעים מדיאטה ופעילות גופנית. שיטה זו אינה כירורגית ומבוססת על מחקרים וניסויים שבוצעו על-ידי מדענים ורופאים ברחבי העולם בעשרים השנים האחרונות. טיפול זה הולך וצובר הצלחה והכרה בזכות תוצאותיה ומיעוט תופעות הלוואי.

הטיפול להמסת שומן מקומית נעשה באמצעות הזרקה של חומר הפוספטידילכולין(Phosphatidylcholine) לטיפול במצבורי שומן שאנו לא מצליחים להוריד על ידי הקפדה על תזונה ופעילות גופנית.

 הטיפול בזריקות להמסת שומן הופיע בזירה העולמית לאחר שרופאה ברזילאית (דרמטולוגית בהתמחותה) דיווחה ב- 2001 על הפחתה משמעותית בשומן תת-עורי באזור שמתחת לעיניים בעקבות הזרקה של ליפוסטביל(Lipostabil). בהמשך חוקרים שונים דיווחו על צמצום מוקדי שומן באזורי גוף שונים בעקבות הזרקה של פוספטידיל-כולין(phosphatidylcholine) ו-דה-אוקסי-כולאט(deoxycholate) – שני המרכיבים העיקריים בתכשיר הליפוסטביל.

איזורי הגוף האידיאליים להזרקה כוללים:

אזור הפנים  – עיצוב והצערת קו הלסת, סנטר וקפלי הלחי, אזור הירכיים, בטן, צוואר, עורף (גיבנת הבאפלו), וכמו כן בסוגי ליפומות .

הטיפול מתאים עבור כל אחד ואחד המבקשים להפחית אזורים בהן תאי השומן הפגינו עמידות בפני דיאטה או פעילות גופנית וכן מתאים למי שמבקש לעבור טיפולים להצעת מראה הפנים.

 במהלך טיפול הליפוליזיס מוזרק החומר הפוספטידילכולין באופן מבוקר ומדויק אל רקמות השומן באזורים הבעייתיים. לאחר מכן, החומר הפעיל מתחיל בתהליך של המסה ופירוק השומן בתאים. השומן המומס מועבר אל זרם הדם ומשם מחוץ לגוף באמצעות התהליך הטבעי של חילוף החומרים.

על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר יש לעבור כארבעה  טיפולים במרווחי זמן של כשמונה שבועות בין טיפול למשנהו. כמות הטיפולים הנדרשת תלויה בנתוניו האישיים של המטופל ובאזור המבוקש. התוצאה המתקבלת היא

יש מקום לציין כי הטיפול אינו מיועד להפחתת המשקל, אלא הינו דרך להיפטר ממצבורי שומן מקומיים הלא רצויים ,לדוגמא, סנטר כפול, שומן על ירכיים, בטן וזרועות עליונות.

שיזוף

המרכז הארצי לקוסמטיקה, אסתטיקה יופי ובריאותי.

ד"ר גלית מטצקי

ד"ר גלית מטצקי

ד"ר גלית מטצקי מציעה תוכנית מיוחדת להשתלות שיניים השתלות שיניים מציעות חופש אמיתי ואפשרות לחייך ללא היסוס, לאכול בנוחות ואף לטפח את הקשרים חברתיים הקיימים

קרא עוד »
האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית מעניק תעודות הוקרה

ד"ר מאיר כהן, יו"ר האיגוד לכירורגיה פלסטית וד"ר אריאל טיסונה, סגן מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בשיבא ויו"ר הכנס השנתי ה – 45 העניקו תעודות הוקרה

קרא עוד »
ד"ר רון עזריה

ד"ר רון עזריה – ניתוח אף

ד"ר רון עזריה – ניתוח אף מלאו טופס זה אם מידה בנוגע לטיפולי פדיקור מניקור רלוונטי עבורכם תחום ניתוחי האף נחשב לאחד התחומים הפופולריים והנפוצים

קרא עוד »

לשיפור המראה ולמגוון הצעות לטיפולי יופי, ואסתטיקה - מלאו פרטים לייעוץ והצעות משתלמות

רופאים, מטפלים, קוסמטיקאיות ובעלי מכונים לאסתטיקה ויופי – פנו אלינו כדי לקבל יותר פניות ויותר לידים וכך תגדילו את החשיפה ואת מעגל הלקוחות!

 
סגירת תפריט